Severočeské farmářské trhy Česky um
LAG PODRALSKO

Organizátor

Občanské sdružení Český um – Artificium Bohemicum bylo založeno k podpoře a propagaci tradiční výroby, řemesel a regionálních produktů. Jeho členové mají bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních akcí, festivalů, veletrhů a výstav, a to jak s jejich obchodní, tak i organizační stránkou, včetně realizace.

Občanské sdružení Český um – Artificium Bohemicum bylo založeno v roce 2010 k podpoře a propagaci tradiční výroby, řemesel, regionálních produktů a zachování na to navázaných lidových tradic a s tím spojeného kulturního dědictví. Jeho členové mají bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních akcí, festivalů, veletrhů a výstav, a to jak s jejich obchodní, tak i organizační stránkou, včetně realizace. Náš tým například připravoval tři festivaly Česká chuťovka (Praha – Kampa 2010, 2011 a Staroměstské náměstí 2011), kde se místními potravinami a gastronomií představují regiony Čech, Moravy a Slezska.  Ve vlastní režii jsme pořádali v roce 2012 na Kampě festival Český um. Připravuje také další představení místní gastronomie a řemesel, regionálních značek a produktů na širokém spektru akcí v České republice i v zahraničí. Spolupracujeme na velikonočních a vánočních trzích v horní polovině Václavského náměstí v Praze. Organizujeme masopustní, velikonoční či adventní akce a trhy v Ústeckém kraji a pořádáme farmářské trhy v severních a středních Čechách.
Pro rok 2013 máme naplánováno 140 farmářských trhů a přes deset vícedenních akcí V Praze, Ústeckém, Libereckém a Středočeském kraji.

 


Kontakt:
Český um – Artificium Bohemicum, o. s.

Skalka u Doks 51
472 01 Doksy
IČ: 22850392
registrace u MV ČR VS/1-1/81820/10-R

Kancelář:
Český um – Artificium Bohemicum
Národní zenědělské muzeum
Kostelní 44, 170 00 Praha 7

Adam Weber, weber@ceskyum.cz, tel.: 602 893 049
Vít Weber,
vit.weber@ceskyum.cz, tel.: 602 846 522
Klára Polívková,
polivkova@ceskyum.cz , tel.: 721 172 297


O trzích Naši prodejci Foto Pro prodejce Pro média Školení Kontakt
Ústecký krajtrhy se konají pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka
forum ustí nad labem chomutov jirkov kadaň cascade most olympia štětí