Severočeské farmářské trhy Česky um
LAG PODRALSKO

SFT v pátek 16. 3. v Žatci a v sobotu 17. 3. v Kadani.

Letos poprvé budou SFT páteční FT v Žatci na náměstí Svobody (16.3. 8-15 hod.) a v sobotu 17. 3. na Mírovém náměstí v Kadani (8-12). Protože nemrzne, bude konečně větší nabídka ovoce a zeleniny i pečiva či řeznických výrobků.
V Kadani poprvé vyzkoušíme FT v sobotu, aby měli i možnost nakoupit i lidé, kteří se nedostanou na středeční trhy. Ty začnou ve středu 11. 4. a budou pokračovat každou druhou středu v měsíci až do listopadu. Kromě toho plánujeme v Kadani i další sobotní trhy (12. 5. – sadba a zahradničení, 23. 6. – Jahodové slavnosti, 27. 10. – posvícení). Trhy vždy doplní kulturní program. Třeba tuto sobotu se můžete přijít podívat v 9.30 na sbor ZŠ Rudolfa Koblice. V 10:00 a 11:30 Vás pak čeká dechberoucí podívaná - budete svědky toho, jak provazochodci přejdou po laně z radnice na věže kostela Povýšení sv. Kříže! A celou akci zakončí ve 12.30 koncert chomutovského sboru Hlahol v kostele Povýšení sv. Kříže.
Nabídka na trhu také bude pestrá, kdy kromě známých farmářů a prodejců budou nabízet své výrobky i prodejci, kteří v Kadani na trzích ještě nikdy nebyli.O trzích Naši prodejci Foto Pro prodejce Pro média Školení Kontakt
Ústecký krajtrhy se konají pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka
forum ustí nad labem chomutov jirkov kadaň cascade most olympia štětí