Severočeské farmářské trhy Česky um
LAG PODRALSKO

Konečně nákup na farmářských trzích

Se skupinou vybraných pekařů, řezníků, zelinářů a dalších farmářů jsme připravili nabídku skoro 90 oblíbených produktů, které si můžete objednat s dodáním na velikonoční týden, tedy mezi 6. a 11. dubnem. Do vašeho města přivezeme například chleba, koláče, uzeniny, ovoce a zeleninu, sazenice či mazance, beránky a osení na Velikonoce. K objednávce poslouží přiložený excelovský formulář. Zboží dopravíme ve středu zmiňovaného týdnu do Děčína a ve čtvrtek do Ústí nad Labem. V pátek 10. 4. budeme zavážet Teplicko a Chomutovsko.

Soubor si stáhněte, vyplňte a  zašlete nejpozději do úterý 7. dubna do 12 hodin pro dodání v Děčíně a do středy 8. dubna do 12 hodin pro dodání v Ústí nad Labem. Objednávky posílejte na e-mail weber@ceskyum.cz nebo prostřednictvím zprávy na Facebooku. Vaši objednávku potvrdíme obratem.

Výdejní místo bude v daný den mezi 9. a 13. hodinou buď přímo náměstí, kde se konají pravidelné trhy, nebo v jeho těsné blízkosti. Odpoledne mezi 13. a 17. hodinou budeme provádět rozvoz přímo jednotlivým zákazníkům, jak si vyberete ve způsobu doručení. Tato služba bude na rozdíl od osobního vyzvednutí zpoplatněna 50 korunami. 

Platba za zboží bude možná bankovním převodem nebo přímo hotově na místě vyzvednutí či dodání. Tato akce je postavena na vzájemné důvěře, že vy si zboží objednáte, protože ho skutečně chcete, a my vám dodáme to, co jste si objednali. 

Celé to děláme proto, abychom podpořili drobné výrobce a pěstitele, kteří jsou současnou situací okolo koranaviru existenčně ohroženi a bez okamžitého zahájení prodeje budou nuceni svou činnost ukončit. Nikdo jiný je nemůže podpořit než vy svým nákupem.

Sdílejte, prosím, tuto nabídku, poptejte se svých příbuzných, známých nebo kolegů a udělejte si třeba společnou objednávku. Pomozte nám zachovat Severočeské farmářské trhy s takovou nabídkou, jakou znáte a očekáváte.

Váš SFT teamPŘÍLOHY
O trzích Naši prodejci Foto Pro prodejce Pro média Školení Kontakt
Ústecký krajtrhy se konají pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka
forum ustí nad labem chomutov jirkov kadaň cascade most olympia štětí