Severočeské farmářské trhy Česky um
LAG PODRALSKO
katObrA

Foto

Severočeské farmářské trhy v roce 2014

Jaro na farmářských trzích v Ústí nad Labem, Chomutově, Teplicích, Kadani, Jirkově a Litvínově.

Letní SFT

Naše farmářské trhy běží i přes prázdniny, protože zájem zákazníků o kvalitní, čerstvé a chutné potraviny neopadá ani v červenci a srpnu.

Sezona 2012

Severočeské farmářské trhy se v roce 2012 konaly v osmi městech Ústeckého a Libereckého kraje.

Adventní trhy 2012

Farmářské trhy zatím nespí a i před vánoci jste si mohli nakoupit své oblíbené potraviny. A co byl největší hit? Med, vánočky a vinná klobása.

Trhy na mosteckém Hipodromu

Sluncem zalitý hipodrom v Mostě přivítal 26. května již třetí letošní farmářské trhy.

SFT v Doksech

19. května se Severočeské farmářské trhy poprvé představily v Libereckém kraji, na náměstí Republiky v Doksech, a to v rámci setkání Parohatých měst. Farmářské trhy vzbudily velký zájem místních obyvatel i víkendových návštěvníků Doks.

SFT v Teplicích

Letošní sezóna odstartovala v teplicích u Olympie v pátek 16. 3.

SFT u OC Forum

Čtvrteční odpoledne, jednou za čtrnáct dní patří prostranství před kostelem farmářským trhům.

Farmářské trhy v Jirkově

10. září proběhly první farmářské trhy v Jirkově na pěší zóně v Kostelní ulici. Zájem zákazníků byl nad očekávání dobrý, proto se budou v říjnu opakovat.

1. trhy v Teplicích u OC Olympie

S koncem prázdnin odstartovala podzimní sezóna SFT premiérovými trhy v Teplicích. Ani nejteplejší den letošního roku neodradil zákazníky a široká nabídka zeleniny, ovoce a dalších potravin je potěšila. I naši prodejci měli radost a rozhodně budou jezdit na další trhy v Teplicích. Na trh se přišli podívat i kolegové z Ekocentra Šťovík, aby se přesvědčili, že nejsme žádní podvodníci a opravdu pořádáme farmářské trhy.

SFT o prázdninách

Ani s příchodem prázdnin se farmářské trhy nezastavili. Dvakrát se konaly Mostě a Chomutově, v Ústí, dokonce třikrát. Srpnový mostecký trh byl dokonce největší, jaký zatím letos v Ústeckém kraji byl. Protože léto je doba úrody, nabídka zboží byla pestrá a bohatá.

2. trh v Chomutově

Po měsíci se Severočeské farmářské trhy (SFT) vrátily v sobotu 28. května na chomutovské náměstí 1. máje. Protože zájem návštěvníků byl opět mimořádný a prodejních stánků bylo více než poprvé, nelze je hodnotit jinak než pozitivně.

SFT opět na Severní Terase v Ústí 7. května

Po měsíci se SFT vrátily do parku na sídlišti Severní Terasa. Kde teď budou probíhat do prázdnin pravidelně každých 14 dní.

Farmářské trhy odstartovaly v Chomutově 30. dubna

Po dvou trzích v Ústí nad Labem odstartovaly Severočeské farmářské trhy (SFT) v sobotu 30. dubna prvním trhem v Chomutově. Zájem návštěvníků byl obrovský a předčil odhady pořadatelů i prodejců. Proto měli mnozí z nich vyprodáno již před desátou hodinou a u stánků se tvořily dlouhé fronty.
O trzích Naši prodejci Foto Pro prodejce Pro média Školení Kontakt
Ústecký krajtrhy se konají pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka
forum ustí nad labem chomutov jirkov kadaň cascade most olympia štětí